26 / 10 / 2017

ارسال شده توسط در عناوین کل مطالب, مطالب علمی | 0 نظر

More conspiracy & doc, from Baha’i &Jews & racism to seyed mahmoud in usa

More conspiracy & doc, from Baha’i &Jews & racism to seyed mahmoud in usa

More conspiracy & doc, from Baha’i &Jews & racism to seyed mahmoud in usa

More conspiracy & doc, from Baha’i &Jews & racism to seyed mahmoud in usa

seyed mahmoud jafari i,was student in,mich,ky,mo, and work in rock ford,ill.
IMG_20171024_210313

State of illinoi,s Department of Agriculture(M, tonyJafari Landscaping and ornamental.

sfl-donald-trump-political-advice-20130207-001

بنام افرینش دنیا وتمام هستی ها که ان یکتا خدای عالم است.
melania4feature

 

روز اب بهداشتی گرامی باد ۲۱ اکتبر۲۰۱۷ در تمام دنیا Water Health Day

نویسنده وترجمه وتحلییل سید محمودجعفری وب لاگ از اب تا زندگی.

توطعه علیه سید محمود۲۳  اکتبر وارد اپارتمان من شدند در عرق کاسنی و خاکشیر داروی شیمیای ریختنند.متاسفانه دولت ایران وامریکا می داند و هیج ترتیب اثری نمی دهند و قضایا از ایران قرار است.
http://up.upinja.com/tumb_3xanj.jpg
شرکتهای نفتی طی نشستی با حکومت غیر قانونی امریکا  با طرفداران نا پسری شاه و ملاهای مذدور قرار داد نفتی بسته اند و تلاش می کنند که حکوت دیگری در ایران برده خود کنند. از دیگاه سید محمود و طرفداران من در ایران و دنیا این طرح مذدوری  غیر قابل اجرا و خواهیید دیید ایران با جنگ داخلی نزدیک می گردد که خواسته طراحان خارجی وداخلی است . سوره مریم  ۵۷ به بعد.

محل راه پیمای از جهاد کشاورزی تا شهرداری تا شاه چراغ و تمام از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر.در صد خانمهای خانه دار  باید چشم گیر باشد.توضیح اینکه مردم  گروه گراه تلاش برای خرابی مملکت نکنیید قراردادصلح .
ونظامی با امریکا وکشورهای دومکراسی خواه بسته شده است.وَ رَفَعْناهُ مَکاناً عَلِیًّا «۵۷».
نیویورک اتورنی جنرالمیشل شوگرJonLevinPhoto

و ما او را به مقام والایى رساندیم.

 

مراد از «مَکاناً عَلِیًّا»، یا مقام بلند معنوى است یا عروج به آسمان‌ها، زیرا خداوند علاوه بر پیامبر اکرم صلى الله علیه و آله، چهار پیامبر دیگر را نیز به آسمان‌ها برد: ادریس، عیسى، خضر و الیاس. لازم به توضیح است فرزند این جنرال شریف  فامیل جده پدری با توطعه دان الترامپ وهمکاران کشته  می شود و سوره انبیاء جلو مایکل خبرنگار و پدر ایشان ثابت کرد که جد ما یکی است. «۱».mahmoud tony,is he,jon bernie or jon,levin,co-worker inCAA

 

View original image
Lot_page

Enjoy lunch with Jon Levin, Motion Picture Literary Agent at Creative Artists Agency (CAA) in LA.

Since joining CAA in 1979,  Jon Levin has worked on behalf of such agency clients as actors Brad Pitt, Will Smith, Robert Downey, Jr., Tom Hanks, Cate Blanchett, and Natalie Portman; and directors Ron Howard, Robert Zemeckis, and Spike Jonze. Levin also represents Stan Lee, Neil Gaiman, Eric Roth, Overbrook, Playtone, James Ellroy, Russell Banks, Imagine Films, DreamWorks, Digital Domain

IMG_20171024_225138IMG_20171025_004049WWW.NBC,IN USA

«صدیق» به کسى گفته مى‌شود که گفتار و رفتارش با هم هماهنگ باشد.سید محمود هشدار می دهد به ملت ایران  و دولتهای دومکراسی خواه  باز هم می گویم ارتش تا دوسال تمام نیروهای دولتی را  در زیر مجموعه خود در نظر می گیرد و سپس با انتخابات بسیار هوشیارانه ریئس  جمهور متخصص مسلط به زبان انگلیسی  و با تجربه ای توسط مردم و سازمان ملل اتنخواب می گردد. شایسته سالاری  در هر حرفه ای و بس در حکومت ایده . فرزند ناخلف شاه و حکومت اخوندی جایگاهی ندارند.

2017520124449383373a

راهپیمای ۵ ابان ۱۳۹۶ به نام انکه جان را زندگی داد طبیعت را به جان پایندگی داد.دفتر امور عمرانی استانداری فردا یکشنبه با همه این ادرات هم هنگی بعمل  می اورند.  با نام خدا.ایا میدانیید چند درصداز  بیماریهای و اگیر در جهان مربوط به اب های اشامیدنی است و هر روز و هر سال چند نفر می میرند.

IMG_20171025_015349IMG_20171025_020022

سید محمود گوید با توجه به اینکه مردم جهان فشار به دولتها نمی اورند و خود دولتها هم تا امروز این علم خدای را توجه نداشته اند برای حوس دنیا ومال اندوزی امروز با قران کریم مشورکت کردم جلو اقای جان سناتور مجلس امریکا  و مگی مفسر  CNN تصویر ذیل سوره الاج ۳۸ ثابت می کند که تا این تارخ تمام دولتهای جهان مسئولان ان لامذهبند و به یک تای خدا  و علم غیب الهی ایمان ندارند .پس یا بشتابید بسوی خدا یا مردم دنیا انها را به ته اقیانوسها بریزند و این مطالب  در سوره  الحاج فرمان خداست.

2bt4susuujcim3hqgu9u.jpgIMG_20171025_102247

إِنَّ اللَّهَ یُدَافِعُ عَنِ الَّذِینَ آمَنُوا إِنَّ اللَّهَ لَا یُحِبُّ کُلَّ خَوَّانٍ کَفُورٍ ﴿۳۸﴾
قطعا خداوند از کسانى که ایمان آورده‏ اند دفاع مى ‏کند زیرا خدا هیچ خیانتکار ناسپاسى را دوست ندارد (۳۸)
أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَى نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ ﴿۳۹﴾

به کسانى که جنگ بر آنان تحمیل شده رخصت [جهاد] داده شده است چرا که مورد ظلم قرار گرفته‏ اند و البته خدا بر پیروزى آنان سخت تواناست.انسانهای کوچک خدا انها را به فساد و تباهی می کشاند وانسانهای بزرگ
ماندنی هستنند. سید محمودگوید رد پای توطعه گران  من با سرقت طلا فروشی کهن در ملاصدرا شیراز
یکی است و انها جزو پلیس های  خصوصی و دولتی از اسرائیل وا مریکا و ایران می باشند. و مرد پلاستیکی اعدام کردنند یا فرد دیگری ؟؟

ضاربان طلافروشی کهن شیراز به دار مجازات آویخته شدند.

fbrk_258211_196.jpg

ضاربان طلافروشی کهن در خیابان ملاصدرای شیراز با حضور مقامات قضایی و انتظامی به دار مجازات آویخته شدند.  دارا که شاهد بود گفت پلیس های خصوصی سر کوچه ملاصدرا  در اپارتمان انهاهیتا  روبروی مغازه اولی که ان یهودی است  بودنند و کهن چه مبلغی پرداخت برای این توطعه دروغی از انها بپرسیید.

8m0v_13911125000385_photoa.jpg31988119103091734789.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، دی‌ماه سال گذشته ساعت 20 و 44 دقیقه، سه فرد مسلح با استفاده از اسلحه کلاشینکف و کلت کمری اقدام به سرقت از یک طلافروشی در خیابان ملاصدرای شیراز می‌کنند.لطفا بفرمایید این شخص چه سمتی در امریکا داشته و دارد.؟؟

KJUYTRBHPDLogo2

سارقان زمانی که صاحب طلافروشی از باز کردن در بر روی آنها خودداری می‌کند به وسیله یک اهرم آهنی در را باز کرده و وارد طلافروشی می‌‎شوند. ورزشکاران امریکا شاهدات عینی CNNتلوزیون .

hyvf_img_20171026_084211.jpg

سارقان پس از ورود به طلافروشی دو فروشنده را به ضرب گلوله زخمی کرده و سپس اقدام به سرقت طلاهای موجود در طلافروشی می‌کنند.

170903104526-gen-michael-hayden-sotu-9-3-story-top

پلیس بلافاصله پس از این اقدام مجرمانه نفرات اصلی این سرقت را دستگیر می‌کند و مشخص می‌شود که این افراد دارای سوابق متعدد سرقت هستند.

RAMZY80wq_hgytured.jpg

و اما امروز 27 فروردین‌ماه پس از سه ماه که روند قضایی پرونده این سارقان انجام شد سرانجام حدود ساعت 9:30 دقیقه صبح حکم اعدام آنها در میان انبوه مردم ناظر در خیابان ملاصدرای شیراز اجرا شد.

جرائم این ضاربان ضرب و جرح با سلاح گرم، تمرد نسبت به ماموران، تخریب اموال عمومی و همچنین نحوه سرقت که باعث اخلال در نظم و امنیت و ایجاد ترس وحشت در جامعه شده بود، مصداق محاربه تلقی شده و حکم اعدام این مجرمان به تأیید دیوان عالی کشور رسید.
c6lz_lkouytfv.jpg

معاون دادستان شیراز امروز در این زمینه به خبرنگار فارس گفت: در ادامه اقدامات قاطع دستگاه قضایی برای خشکاندن ریشه نا‌امنی و اعمال مجرمانه در شیراز، امروز در مجموع 9 مجرم در شیراز به دار مجازات آویخته شدند.

اصغر بلارک افزود: امروز حوالی شش صبح دو مجرم در خیابان شهید فرزدقی روبه‌روی بانک صادراتی که یکی از بانک‌های مورد سرقت قرار گرفته بود، اعدام شدند.

وی ادامه داد: دو مجرم نیز در میدان پیام ساعت یک ظهر اعدام شدند که جرم آنها سرقت از بانک و قتل یک نفر است.

بلارک تصریح کرد: سه نفر دیگر نیز به جرم تجاوز به عنف، آدم‌ربایی و سرقت مسلحانه از باغ‌های اطراف شیراز امروز در زندان عادل‌آباد به دار مجازات آویخته شدند.

به گفته وی، در این اعمال مجرمانه در مجموع 9 بانک مورد سرقت قرار گرفته و مواردی از سرقت مسلحانه از خودرو، یک قتل و دو جرح عمدی انجام شده است.

95iq_محمود_و_مورد.jpg

بلارک در این زمینه از همکاری نیروی انتظامی استان فارس، پلیس آگاهی، پلیس اطلاعات امنیت و مردمی که با دستگاه قضایی همکاری کردند، تشکر کرد.

به گزارش فارس، بانک‌های مورد سرقت قرار گرفته توسط این مجرمان شامل بانک مهر ایرانیان بندرعباس، بانک تجارت شهرک حافظ، بانک تجارت بهشتی، بانک صادرات فرزدقی، بانک صادرات قلات و بانک رفاه شعبه پیام بوده است.

IMG_20171025_102247IMG_20171025_102038

تغییر اقلیم  وگرم شدن کره زمین  و ازدیاد جمعیت تهی شدن سفرهای اب های زیر زمینی و الودگی سدها و رودخانها وچاها   و مشکلات مسکن  و الودگی هوا و اب ومشکلات زیست محیطی زنگ خطری است برای کره زمین امار تغییر اقلیم دنیا را به شگفتی اورده است وجود زباله های گوناگون در رودخانه و در ریاها  ودر اقیانوسها کاربرد سموم کشاورزی و مواد شیمیای و هزاران مطالب دیگر می طلبد که روز ۲۱ اکتبر را روز حمایت از اب بهداشتی برای موجودات زنده هر کدام به نحوی در سازمان ملل ثبت می شود  بدین لحاظ روزجمعه ایده از طرف محیط زیست و اداره کل بهداشت  و سازمان جنگلها و وزارت کشاورزی  استان فارس و سازمان اب و فاضلاب استان وشهرستان  به عنوان پیش  قدم در راه  خدمت به مردم برای  نعمات خدای و انسانی .مردم استان فارس در تمام شهرستانها راه پیمای ارام بدون صدا با شعارهای مرتبط  بهداشتی  صورت می گیرد شعارهای مرتبط از جمله بیماریها و مسایل زیست محیطی و تسویه اب تمیز و  ایه از قران کریم در مورد اب گواره و تمیز  به خوردد مردم بدهیید  و چرا بعضی از  چاها الوده وحتی ازبست یعنی همان پشم شیشه  درابها است و حتی حمایت از پوشش گیاهی جنگلی و مرتعی  و با شعارهای مرتبط  الودهگی اب و خاک و  هوا و فرشایش   لازام ی است بر روی هر  پارجه یا وسایل نوین دیگرمی گیرد. خداوند زندگی و عمل شما را در راه بهینه سازی کره خاکی و مملکت خود ورق می زند..

پیشنهاد سیدمحمود این است تمام مردمی ویا عده قابل  توجه ای ۵ تا ده لیتر اب در شب قبل از منطقه خود به مدت ۴۰ الی یک ساعت  در ظرف جنس روی در بسته تمیز  بجوشانند  و فردا صبح بدون دست کاری در بطری شفاف ریخته ودر دست بگسرند. برای راه پیمای . هر گونه وحشی گری جرم دارد. ومردم باید عادت کنند برای راه پیمای نیازهای خوب بشری مانند کشورهای پیش رفته .شایان ذکراست که در دوهفته دیگر روز جمعه در تمام استانها بجز فارس که این هفته است امسال  است فعالیت شبیح انجام می گیرد پلیس در خدمت مردم است برای امنیت .با تشکر وبلااگ از اب تا زندگی و وبسایت OF-WATER.COM.
برچسب‌ها: ایران با تحولی نو برای دومکراسی

+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم مهر ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۵۳  توسط سید محمود جعفری  |  نظر بدهید

020108_albright

pest control namber,ID in ill usa.120102501–۱۹۸۱ to 1985

سید محمودگوید  استاد محصولات غلات در دانشگاه موری کنتاکی murray ky بخاطر نژاد پرستی نمره من را دزدیید.  ,۱۳۳ واحد دانشگاهی عمدتا واحدهای اصلی از این دانشگاه.توجه بیشتر اینجا محل درگیری سید محمود با توطعه گران است در کوچه هشت ملاصدرا.

IMG_20171021_170239
.با قران در جلو مفسرحانیا تصویر در ذیل HANNAH مشورت کردم ایا بهئیت ویهودیت با توجه به واقعیات تاریخی خدا پرست می باشند سوره اول الحاج امد. قران می گوید نه …..

ابتدا آیات ۱ و ۲ از این سوره :
« یَا أَیُّهَا النَّاسُ اتَّقُوا رَبَّکُمْ إِنَّ زَلْزَلَهَ السَّاعَهِ شَیْءٌ عَظِیمٌ » ، « یَوْمَ تَرَوْنَهَا تَذْهَلُ کُلُّ مُرْضِعَهٍ عَمَّا أَرْضَعَتْ وَتَضَعُ کُلُّ ذَاتِ حَمْلٍ حَمْلَهَا وَتَرَى النَّاسَ سُکَارَى وَمَا هُم بِسُکَارَى وَلَکِنَّ عَذَابَ اللَّهِ شَدِیدٌ »
ترجمه این آیات چنین است :

« ای مردم ! از پروردگارتان پروا کنید ، بی‌ تردید زلزله‌ قیامت ، واقعه‌ای بزرگ و هولناک است » ، « روزی که آن را ببینید ، هر مادر شیردهی ، کودک شیرخوارش را فراموش خواهد کرد و هر زن بارداری ، جنین خود را سقط کند و مردم را مست می‌ بینی ، در حالی که مست نیستند .ایران با نوشته ای سیدمحمود قرار دادصلح را با امریکا بسته است فقط نیاز به ویرایش و تکمیل دارد.

IMG_20171021_192608
بلکه عذاب خدا سخت و شدید است ».مستندات بیشتر از توطعه علیه مهندس جعفری واین جنین جعفری گوید که جلو این مفسران با خدا هماهنگیکردم در قران کریم که اقای جرج بوش که منطقه خاورمیانه را به خوبی میشناسد واز مکر وحیله کمونیسهای جهان این خانواده اگاه هستنند .دقیقا این ایه ها به بشر کنونی میفهماند که دراین تاریخ قیامت فرا رسیده است از برای خداشناسی و خوبی وبدی و اعمال انسانها.
IMG_20171021_192642

از۲۱اکتبر۲۰۱۷ تاریخ امروز ریاست جمهوری امریکا را به مدت چهار سال  با نام این سوره وحکم کتاب اسمان یشرح ذیل که مفسران و اقای اوباما هم دیدنند به عهده گیرند.
IMG_20171021_192941

حزب توده ایران سازمان اصلی چپ در تاریخ معاصر ایران است.

ای نام تو بهترین سر اغاز ——————–

25149877870550337866.jpg

نگاهی به تاریخچه حزب توده در ایران و اهداف انها از کیانوری تا طرفداران ملاها و فرزند شاه و بهاییان ویهودیان که کیانوری یهودی لامذهب بهای بوده الست .اخر تو وپیروانت در ایران چه می کنیید.مذدوری احزاب توده در دنیا از انگلیس تا روسیه و تا چین تا امریکا و غیره بس است.

444

از سید محمود جعفری  بر گرفته از جستجو .. این  افرادی که جزو این حزب بوده اند و تلاش بیهده می کنند  برده استکبارهای هستنند با  ایدهالوژی کمونیستی و  افکار خرابکارانه و نادانی و بیسوادی و تنبلی و خود را به کار نزن و خود خواه و جاه طلب  که از مدیریت و کشورداری  و برنامه ریزی  بی اطلاع بوده  ومی باشند و اهداف شوم انها برای جلوگیری بسیاری از کشورها که راه دومکراسی پایدار را  طی ننموده ومردم را برده کمونیست گراها  که از خدا و مذاهب خدای بی خبرند در طول تاریخ نگه داشته و از توسعه پایدار عقب رانند و به فکر سرمایه گذاری وکار افرینی  پایدار نباشند و این افراد طعمه  حوس های  دنیای مالی و غیره بودهاند و می باشند.

280051_275

IMG_20171022_201903

باشد تا در اینده توضیحات منطقی و علمی تری در این مطلب به اقلم وتحلیل در اوریم.سوره نحل از قران کریم  از ایه یک ا مطالعه فرمایید.۱أَتى أَمْرُ اللّهِ فَلاتَسْتَعْجِلُوهُ سُبْحانَهُ وَ تَعالى عَمّا یُشْرِکُونَ

یُنَزِّلُ الْمَلائِکَهَ بِالرُّوحِ مِنْ أَمْرِهِ عَلى مَنْ یَشاءُ مِنْ عِبادِهِ أَنْ أَنْذِرُوا أَنَّهُ لا إِلهَ إِلاّ أَنَا فَاتَّقُونِ.

IMG_20171025_091301

ترجمه:
به نام خداوند بخشنده بخشایشگر
۱ ـ فرمان خدا (براى مجازات مشرکان و مجرمان،) فرا رسیده است; براى آن عجله نکنید! منزه و برتر است خداوند از آنچه همتاى او قرار مى دهند!

۲ ـ فرشتگان را با روح (الهى) به فرمانش بر هر کس از بندگانش بخواهد نازل مى کند; (دستور مى دهد) که مردم را انذار کنید; که معبودى جز من نیست; از (مخالفت دستور) من بپرهیزید!حزب توده ایرانسازمان اصلی چپ در تاریخ معاصر ایران است.توطعه علیه سید محمود دو نفر شبیح به هم که جای خود را ناگهان عوض می کنند.تصوصر مرد کلاه دار.IMG_20171019_131038IMG_20170709_173508 ای نام تو بهترین سر اغاز ——————–
New definition FOR Kommunist …    AND Domicrate party in the world
دانشمند و ارسته ای گوید.. با توجه به مسائل تغییر اقلیم در جهان دنیای کنونی به دو قسمت تقسیم می گردد یک( ۱) حق طلبان   ازادی و دومکراسی   که پیرو خدا شناسی و نعمت های خدای را برای همه می خواهند و میدان را برای رشد جامعه مهیا کرده که به انها راستگرا گویند.تصویر ذیل که دونفر راه می روند اولی از توطعه گرانی است که اهل روسیه احتمال خیلی زیاد شرکت خصوصی پلیسی در روسیه دارد. که با همان شرکت  که در بولی هیلز کالیفورنیا شرکت دارند با هم هستنند که می خواستنند امریکا را هم تکه پاره کنند.و جزو همان گروه هستنند.وخدا  رحمت کند نیک مرد مفسر تلوزیونی  امریکای  امریکا والتر کرانکر که همیشه محبوب می ماند.والتر کرانکرIMG_20171024_210915
25149877870550337866.jpgدو (۲) گروهای تندرو سرمایه داری و کمونیستی  که  خدا را قبول ندارند و  دنیا را می خواهند برای خود از هر نظر که تعریف ان بسیار است  از جمله مذهبیان تند رو و انها که دین وکتاب اسمانی ندارد و سرمایه داران بسیار بزرگ که  با حیله ونیرنگ  همه نعمتهای خدای را  از برای خود می خواهند و میدان تحصیلات و تلاش را برای دیگران این چنیین طراحی می کنند که همیشه برده بمانند.. در اینده خواهیم گفت…تصویر انصاری لاری نفر سوم سمت راست….IMG_20171013_025303_1IMG_20171024_212437این حزب به عنوان وارث سوسیال‌دموکراسی عهد مشروطه و حزب کمونیست ایران (دهه ۱۹۲۰) در ۱۰ مهر سال ۱۳۲۰[۱] در تهران تأسیس شد. بنیان‌گذاران آن عده‌ای (۵۳ نفر) از روشنفکران و فعالان چپ‌گرا و ملی‌گرای ایران نظیر: سلیمان‌میرزا اسکندری، ایرج اسکندری، بزرگ علوی، انور خامه‌ای، احسان طبری، خلیل ملکی، فریدون کشاورز، عبدالحسین نوشین و رضا رادمنش بودند که اغلب در دوره رضا شاه تحت تعقیب یا در زندان بودند.13950218000082_PhotoLIMG_20171021_192608حزب توده ایران در دهه ۱۳۲۰ به یکی از بازیگران اصلی ستاره سیاسی ایران تبدیل شده بود، پس از کودتای ۲۸ مرداد و افشای سازمان افسری، حزب با سرکوب گسترده‌ای از سوی حکومت روبرو شد و صدها افسر ارتش ایران به دلیل عضویت در این حزب به اعدام، زندان و تبعید محکوم شدند. حزب که از سال ۱۳۲۷ غیرقانونی اعلام شده بود، به فعالیت مخفی خود ادامه داد و بخشی از رهبران و کادرها هم کشور را ترک کردند.مخقیc4cd52527591f54f44812bc7c35ad5e4dad6210eحزب توده ایران در انقلاب ۱۳۵۷ شرکت کرد و با وجود حمایت همه‌جانبه از انقلاب ایران به علت مخالفت با ادامه جنگ ایران و عراق (پس از آزادی خرمشهر)، در سال ۱۳۶۲ به بهانه توطئه برای کودتا به جاسوسی متهم شده[نیازمند منبع] و بسیاری از رهبران و کادرها و اعضای آن نیز به اعدام و زندان و تبعید محکوم شدند. بعد از سرکوب سنگین در سال‌های دهه ۱۳۶۰ حزب از فعالیت سیاسی علنی و قانونی در ایران بازماند. بخشی از رهبران و کادرها و اعضای حزب در خارج از کشور و به طور مشخص در اروپا مستقر شدند و فعالیت سیاسی حزب را ادامه می‌دهند.مردان نیک هم ماهواره دارند.IMG_20170923_063005

توسعه کشاورزی در دوران پس از تحریم؛ موانع و چالش‌های پیش رو .
سید محمودگوید اقای عمادی حداقل خوب بود که کتابچه چو دخلت نیست خرجت اهسته تر کن تخریب محیط زیست و بحران امنیت غذای و ابی در دنیا را مطالعه میکردی و یا وبه وبلاگ و وبسایت ایجانب که ان را خلاصه کرده ام با امار های مختلف نوشتار جناب اقای لستر براون وترجمه حمید طراوتی مطالعه وبا این همه تحصیلات ؟؟؟؟؟که از ابتدا اینجانب  شما را می شناسم  بعدا قضاوت می کردی که ایتالیا وفرانسه و  روسیه در امور کشاورزی وباغبانی در جهان صاحب نام است نکند انها را با حزب توده اشتباه کردهایید. مافیاهای ایتالیا  و فرانسه وبرده اجیر کردن در افریقا وروسیه در سوریه وهزاران مطلب دیگر. این کشورها وگروهای چپ گرا  بر شما مبارک باد.حتما جناب اقای باب فیشر استاد محترمتا را هم  می شناسیید در سیدنی استرالیا سلام اینجانب را برسانیید.البته ایشان سلام شما را هم رسانیده اند.توجه لطفا در ذیل؟؟resource

479_2856a0177444b0c2e970d01b8d209e755970c-600wi

به‌دنبال حضور هیأت‌های خارجی و وزیران کشاورزی کشورهای مختلف جهان به‌ویژه کشورهای صاحب‌نام در کشاورزی ازجمله ایتالیا، فرانسه، روسیه و… در تهران؛ خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا)، فرصت را مغتنم شمرد تا نقطه نظرات دکتر محمدحسین عمادی مشاور توسعه فناوری وزیر جهاد کشاورزی را که در عرصه جهانی دارای تجربه کار با نهادهای بین‌المللی است را جویا شود…

به‌دنبال حضور هیأت‌های خارجی و وزیران کشاورزی کشورهای مختلف جهان به‌ویژه کشورهای صاحب‌نام در کشاورزی ازجمله ایتالیا، فرانسه، روسیه و… در تهران؛ خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا)، فرصت را مغتنم شمرد تا نقطه نظرات دکتر محمدحسین عمادی مشاور توسعه فناوری وزیر جهاد کشاورزی را که در عرصه جهانی دارای تجربه کار با نهادهای بین‌المللی است را جویا شود…

CAA-TalentLeave

SDTUPL

 

حزب توده ایران سازمان اصلی چپ در تاریخ معاصر ایران است.  HOW MANY USE MY CASE,NO,SEYED MAHMOUD JAFARI I,NEED MY VISA AND  USA PASSPORT? NVC AND ,JAMES CANFILED LAW OFFICE AND  CA .

James-Canfield_01

Patch_of_the_Orange_County,_California_Sheriff's_Department

12182016_ap-162185818830468201_c488-0-2662-2174_s85x85CA_-_San_Jose_Police

این حزب به عنوان وارث سوسیال‌دموکراسی عهد مشروطه و حزب کمونیست ایران (دهه ۱۹۲۰) در ۱۰ مهر سال ۱۳۲۰[۱] در تهران تأسیس شد. بنیان‌گذاران آن عده‌ای (۵۳ نفر) از روشنفکران و فعالان چپ‌گرا و ملی‌گرای ایران نظیر: سلیمان‌میرزا اسکندری، ایرج اسکندری، بزرگ علوی، انور خامه‌ای، احسان طبری، خلیل ملکی، فریدون کشاورز، عبدالحسین نوشین و رضا رادمنش بودند که اغلب در دوره رضا شاه تحت تعقیب یا در زندان بودند.

حزب توده ایران در دهه ۱۳۲۰ به یکی از بازیگران اصلی ستاره سیاسی ایران تبدیل شده بود، پس از کودتای ۲۸ مرداد و افشای سازمان افسری، حزب با سرکوب گسترده‌ای از سوی حکومت روبرو شد و صدها افسر ارتش ایران به دلیل عضویت در این حزب به اعدام، زندان و تبعید محکوم شدند. حزب که از سال ۱۳۲۷ غیرقانونی اعلام شده بود، به فعالیت مخفی خود ادامه داد و بخشی از رهبران و کادرها هم کشور را ترک کردند. توجه افراد ذیل ربطی به حزب توده ندارد بلکه مفسران سی ان ان cnn  هستنند که مدتی ما باهم مذاکره می کنییم.

IMG_20171025_001819
IMG_20171025_001717

دههٔ ۲۰ و انحلال

حزب توده ایران در انقلاب ۱۳۵۷ شرکت کرد و با وجود حمایت همه‌جانبه از انقلاب ایران به علت مخالفت با ادامه جنگ ایران و عراق (پس از آزادی خرمشهر)، در سال ۱۳۶۲ به بهانه توطئه برای کودتا به جاسوسی متهم شده[نیازمند منبع] و بسیاری از رهبران و کادرها و اعضای آن نیز به اعدام و زندان و تبعید محکوم شدند. بعد از سرکوب سنگین در سال‌های دهه ۱۳۶۰ حزب از فعالیت سیاسی علنی و قانونی در ایران بازماند. بخشی از رهبران و کادرها و اعضای حزب در خارج از کشور و به طور مشخص در اروپا مستقر شدند و فعالیت سیاسی حزب را ادامه می‌دهند.

نقش دکتر  مصدق……سیاست‌مدار، حقوقدان، نمایندهٔ هشت دوره مجلس شورای ملی، و دو دوره نخست‌وزیر ایران بود. محمد مصدق نخستین ایرانی دارندهٔ مدرک دکترای رشته حقوق است.سید محمود گوید خوشبختانه همکلاسی های من  هر روز بیشتر پیدا می شوند واز طرفی من با همکاران منابع طبیعی سفری هم به هندوستان داشتم بد نیست که شهرهای که باز دیید داشتیم مردم ان دیار هم قضاوت کنند.تصویر هنر پیشه هندوستان که محبوب مردم است.

IMG_20171025_004049IMG_20171025_004126

با شروع نهضت ملی شدن نفت و نخست‌وزیری دکتر مصدق، حزب توده ایران به یکی از بازیگران اصلی صحنه سیاسی ایران تبدیل شد. مخالفت حزب با برخی نظرات مصدق در این دوره نقش مهمی در جنبش ملی داشت. پس از ۳۰ تیر ۱۳۳۱ و تظاهرات مردمی که منجر به نخست‌وزیری دوباره مصدق شد، حزب رویه خود را عوض کرد و به پشتیبانی از مصدق پرداخت.

RA665_1.png

ASK STUDENT,MAHMOUD TONY JAFARI?IS,NOT  difference between DATING AND TO BE PLAY BOY IN USA

homecoming-2015

3d4a96041a1741b9a7f5733e2c5da60c-3d4a96041a1741b9a7f5733e2c5da60c-0
Professor of  my Agricultural crop science in murray ,ky Stole my Score,i,do have  lawsuit to him

حزب بهائیت شاخه ای از همین کلیمیان و مجسمه پرستان  هستنند که در دنیا لامذهبی را پرورش می دهند به دین  منظور کشورهای عضو ناتو اولین کشوری که بایستی با برنامه ریزی دقیق ظرف سه ماه اینده  کند و بمبهای اتمی و موشکهای نزدیک  و دور برد انها را به پایگاه ناتو منتقل نمایند کشور اسرائیل است

allansavory5

Since 1978 over 750,000 square kilometers (289,000 square miles) of Amazon rainforest have been destroyed across Brazil, Peru, Colombia, Bolivia, Venezuela, Suriname, Guyana, and French Guiana. Why is Earth’s largest rainforest being destroyed?
از سال ۱۹۷۸ میلادی ۷۵۰۰۰۰ کیلومتر مربع که می شود ۲۸۹۰۰۰ مایل مربع  در مناطق  جنگل های بارانی امازون در برزیل و کولومبیا و  پرو و بلووی و ونزوئلا و سرینیم و گوان  وگوینیا که همه انگلیسی انها در بالا است که بزرگ ترین مناطق جنگلهای بارانی دنیا است چرا از بین رفته است.

Animal agriculture is responsible for 18 percent of greenhouse gas emissions, more than all transportation combined. [i] تولید دام های پرورشی ۱۸ درصد گاز های گلخانه ای در جو  را سبب می شوند وا ین پدیده حتی از دود وسایل نقلیه از جمله اتومبیل وغیره بیشتر است.گزارش کارشناسان( FAO )  فائو .بیان گر ان است که پرورش دام ها یکی از مسایل اصلی الوده گی زیست محیطی از جمله گرم شدن کره زمین واز بین رفتن پوشش گیاهی و الوده گی اب وهوا و از بین رفتن تنوع زیستی می باشد که در علم اصول شناسی مشخص شده است این امار فوق به عبارتی کارشناسی علمی شده است.

مشخصات فردی .
نام: سید محمود جعفری,seyed mahmoud jafari
تاریخ تولد: ۱۳۳۳, میلادی۱۹۵۴
جنسیت: مرد-male
محل سکونت: ایران – شیراز, shiraz iran
درباره من: seyed mahmoud jafari.کارشناس ارشد وزارت جهاد کشاورزی )
(اداره کل منابع طبیعی فارس)
Education and background
۱- Kalamazoo valley comm college Michigan-1977 (MTELP) Michigan Test
۲-south western michigan college Dowagiac Michigan,1988,Associate Degree in Agri
۳-Murray state university, bachelor of Science in Agriculture-1985
۴-State of illinoi,s Department of Agriculture(M,Jafari Landscaping and ornamental and pest control. ID; naumber.120102501–۱۹۸۱ to 1985
۵-State of Missouri Department of Agriculture,private Applicattor ,jefferson Missouri.-1984
۶-muuget, tree injector,units control of insects.J.J Mauget company.1984
۷-Master of Science in AGRICUALTURAL Technology.Central MISSOURI state university.1985
۸-DIRECTOR OF, DRY,AGRICULTURE 1987-1991
۱۹۹۱to2015-EXPERT MANAGER AND MANAGER ,forestry and siliviculture.
۹-member of preoaration and environment.1991to2006
۱۰-member OF horticulture and agriculture crops from 1991 to 2006
من  و خوبان- وطنمان را دوست داریم لیکن به چپاولگران خزانه مردم وطن پرست وخدا دوست هر لحظه نفرین می فرستیم و اعتقاد داریم نفرین ما گیراست زیرا ما یقین داریم که اولاد فاطمه زهراه  وعلی(ع )هستیم- که هدف انها خدمت به بشریت ودوستی با تمام اهل ادیان الهی بود.
DEPARTMENT OF NATURAL RESOURCES OF ,FARES
OFFICE; of FORESTRY
The MINISTRY OF AGRICULTURE OF IRAN
مشخصات تماس
شناسه Gmail: waterzend@gmail.com
تلفن: ۰۹۱۷۳۱۴۱۹۷۸
تحصیلات
سطح تحصیلات: کارشناسی ارشد با ۳۰ سال تجربه مدیریتی عملی اجرای
رشته تحصیلی: تکنولوزی-علوم کشاورزی وباغبانی
محل تحصیل: ایران – آمریکا
حرفه.if  you have any  question  please feel free to contact   .۰۹۱۷۳۱۴۱۹۷۸
شغل: کارشناس ارشد
محل کار: اداره کل منابع طبیعی استان فارس
مهارتها: پزوهشهای توسعه پایدار-تغیراقلیم و فعالیت های اجرای جنگلکاری وجنگلداری و کشاورزی و طراحی فضای سبز و پارکها وامورباغبانی
مسایل ,اب ,خاک ,سموم وکودها,انواع هرس, ماشین الات
علایق
علایق: پزوهش یابی, توسعه پایدار وتغییر اقلیم,اکولوزی وجامع شناسی,طراحی فضای سبز وتعیین گونه گیاهی,فرهنگ مردم کشورها, وارائه طریق برای بهبود زیستن.
سیاسی/اجتماعی: علوم هشداری;برای توسعه پایدار وبهبود زندگی انسانی و گیاهی وجانوری
کتابهای مورد علاقه: علوم گیاهی,ادیان اهل کتاب,مسایل توسعه پایدار وتغییر اقلیم و پزوهشهای .
دانشگاهی واجرای با علم پایه تحصیلات و تجربه اجرای.
فیلمها و سریالها: طبیعت وجانوران هشدارهای توسعه پایدار از دیدگاه بوم شناسی وتغییر افلیم وعلما ودانشمندان .
موسیقی مورد علاقه: سنتی وشاد وبیکلام تمام ملتها.
ورزشهای مورد علاقه: طبیعت وگاه شناسی و انسان شناسی.

برچسب‌ها: سرقت طلافروشی در ملاصدرا شیراز, رد پای بیشتر طلا سرقتی

+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم آبان ۱۳۹۶ساعت 22:35  توسط سید محمود جعفری  |  نظر بدهید

گذاشتن پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Top