۲۹ / ۱۰ / ۱۳۹۴

ارسال شده توسط در عناوین کل مطالب, مطالب علمی | ۰ نظر

.Advanced park design step to step.طراحی پارک پله به پله زحمات جندین ساله

.Advanced park design step to step.طراحی پارک پله به پله زحمات جندین ساله

;AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان

برای مشاهده و خواندن و  دان لود کردن ادامه مطلب ذی قیمت روی   اینجا    کلیک کنید

 

 

yosemite national park

,وباید اشاره کرد که هر پارکی تا تفرجگاهی  با توجه به نیاز مکردم شاید اصول طراحی یکی باشد لیکن نیاز ها در طراحی فرق می کند سید محمود گوید در سفری که در تابستان ۲۰۱۵ میلادی به پایتخت  ایروان   ارمنستان سفر کردم .از طراحی این شهر زیبا از ابتدای بنیانگذاری این شهر  که برای تمام محله ها با توجه به نیاز مردم تفرجگاه در نظر گرفته اند لذت بردم.

SKMBT_C45116022916180_0020

ومردم با ارامش خیال باتوجه به اینکه جمعیت زیادی از مردم شهر ایروان در

اپارتمانهای بلند زندگی می کنند همه روزه برای تفریح با خانواده ویا جندنفری و یا تک نفری به این پارکها رفته و لذت می برند.

از این اب و هوای لذت بخش. امنیت شهر بسیار عالی ومردم مهربان و شاد زندگی می کنند . عکس اقای مهندس حمیدرضا صادقی در کنار اینجانبmahmoud and co worker تهیه کننده طرح فوق من از کلیه عزیزان که از این طرح برای فعالیت های شغلی اسفاده می نمایید تقاضا دارم مبلغی به عنوان خیره به معلولین دنیا کمک نمایند

IMG_20160405_115004

در شهر ایروان ارمنستان ساختمانها با معماری بسیار زیبا انسان را به شگفتی وا می دارد. وبه سید محمود گوید اینجانب هر موضوعی که به فکرم  برای سازندگی این مملکت تاریخی رسید. در چند صفحه به دفتر ریاست جمهوری ارمنستان ارائه دادم شاید از این راه توانسته باشم خدمتی به ارمنستان که زمانی در تاریخ کهن ایران بخشی از ایران بزرگ بوده است کرده باشم. نا گفته نماند که مبادلات بازرگانی ایران وارمنستان به نظر اینجانب بسیار ضعیف وجای فعالیت دارند وانهای که تمایل دارند در این راه  بازرگانی شروع کنند ایده های دارم که در خدمت هم وطننان خود هستم برای  راهنمای.

گذاشتن پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Top