۲۶ / ۱۰ / ۱۳۹۴

ارسال شده توسط در عناوین کل مطالب, مطالب علمی | ۰ نظر

cool and warm season grasses for lawn.چمن و چمن کاری در دنیا

cool and warm season grasses for lawn.چمن و چمن کاری در دنیا

نویسنده وپزوهشگر وترجمه وتحلیل از سید محمود جعفری وزارت جهادکشاورزی سازمان جنگلها ومراتع کشور

 

چمن و انواع چمن سردسیری وگرمسیری و تکنیک چمن کاری در اینده خواهیم گفت OF-WATER.COM در گوگل کلبه دانش جهادگران فارس. مخلوطی از دانش  کابردی ایرانی امریکای.ایا چمن بکاریم نکاریم کجا و چگونه بکاریم. عزیزان ما دراین مطالب برای هر گونه سئوالی به انگلیس وفارس در هر کجای دنیا اماده گی تلفنی و ایمیلی  داریم/ فقط امتحان کنید.

تصویر مرتبطتصویر مرتبط77102895763315997724.jpg


مطلب در این مطلب .انقدر وسیع وپهناوراست که خود یک رشته تحصیلی بحساب می اید. از دیدگاه مدیریت کاشت- داشت برداشت و لذت . .وزیبای اما با تغییر اقلیم وگرمایش زمین وبحران اب وهزینه زندگی می بایست سطح زیر کشت ودر انتخاب بذور ومدیریت کاملا تغییر برنامه دهند در کل جهان.

 

23441218626821497304.jpgتصویر مرتبط23441218626821497304.jpg

نظر دارا وسارا برای انتخاب نمایندگان محترم مجلس نمایندگان مردم در کشورها (که مغز انها دورش تار عنکبوت نباشد ) وبا علم دانش باشد.وبه اینده مردم ومملکت اندیشه نمایند.spider mites
89675048612643593959.jpg20311232849315204859.jpg

قبلا گفتیم دارا و سارا و اذر همان خاطرات کتاب مدرسه اول قدیم است که اکثر پدرها ومادرهای قدیم بخاطر وخاطره دارند.

نمایندگان مجلس باید خدا شناس  متدین واقعی و  دارای تحصیلات  و تخصص عالیه. و حدود ۲۵ در صد انها زبان دوم دنیا یعنی انگلیسی برای مطالعه ودانش روز بدانند. معمولا داری فن جامعه شناسی و بوم شناسی و از اقتصاد دنیا به روز با خبر و برنامه ریز یا اشنا از دیدگاه امایش سرزمین و توسعه پایدار به صورت کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت و تعریف همه انها هم بدانند و با کشورهای پیشرفته و در حال توسعه و جهان سوم مقایسه نمایند..  و به فکر منابع طبیعی و پوشش گیاهی و حفاظت از انها برای ایندگان و جلوگیری از اتش سوزی و  برنامه ریزی برای منابع اب ومصرف اب و  کشاورزی و باغداری وبقایای سموم در مواد غذای و مرتع داری و غذا  برق گاز سوخت و منابع زیر زمینی از گاز تا نفت  و پتروشیمی تا مس تا خاک نسوز و سنگ اهن و پوست وروده گوسفند  وگاو و فرش ایرانی واز مبادلات بازرگانی که چی می دهیم و بجای ان چه حاصل مملکت خود می شود.  و بهداشت وبیمه درمانی ودارو که پزشک تجویز میکند لیکن در بازار یا وجود ندارد یا قیمت سرسام اور است که انسانها گریه می کنند وراه چاره ای ندارد جز بسوزند وبسازند.و بیمارستان ودرمانگاه و بیماری و محیط زیست و زبالها و بنزین غیر استادارد و  سواد  روز و اشتغال و منزل وکلبه  و جاده و چاله و چوله در جادها و حمل نقل مردم  از جمله پارکینگهای عمومی و از همه مهمتر توالت ودست شوی عمومی که وسط خیابان جه باید کرد؟  و اسایش و ارامش و دیدگاه جهان بینی و مردم داری و مملکت داری و جنگ نه طلبی و (دور مغز خود تار عنکبوت نپیچی) و با جهان اندیشه واقع بینی داشته باشی) و به فکر گرسنگان  و بیکاری و اینده نگری مملکت وجهان داشته باشی  و فقط به فکر رای  گرفتن مردم با چلوکباب وهمبرگر  و باند بازی و اتوبوس گرفتن برای جمع کردن دوستان و قوم خیشان و دستکاری در صندوق های رای و وعده به این و ان که اگر من نماینده شدم به همه شما خواهم رسید  ونگاه کنیم به اینکه کشور دبی وقطر وعربستان وعمان وبحرین وچین وکره و و و و  در ۵۰ سال قبل چه بودنند. .اکنون؟. موارد فوق بخشی از ملاک نمایندگان خوب مردم می باشند در جهان از نظر دارا وسارا. و این دو انسان شریف می گویند افرای که در دنیا این ویژه گی ها را ندارند خدا و مردم را درنظر گرفته ۱- کاندید نشوند ۲-  و اگر این ویژه گیها را ندارند استعفا دهند. تا مردم نفسی در دنیا بکشندو شاید وبه اینده بهتر فکر کنند.

  

گذاشتن پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Top