preface یا مقدمه: of-water.com

N THE NAME OF GOD
THE BASE OF ALL RELIGION IS EQUAL

 پزوهشگر  و نویسنده و ترجمه و تحلیل و اموزش  از سید محمود جعفری. دوستان تصویر ذیل کارت هوشمند قانونی جدید ملی ایران با کلیه مشخصات.سیدمحمود جعفری.National Organization For Civil Registration

SEYED MAHMOUD JAFARI

3

عید نوروزباستانی ۱۳۹۵ و ۲۰۱۶ میلادی با کوله باری از گلهای طبیعی درختجه بادام کوهی یا بخورک  AMYGDALUS SCOPARIA از رویشگاه ایران و تورانی از سرزمین تاریخی ( اردشیر بابکان ) شهرستان فیروز اباد فارس استان من پارس و تو وتمدن ایران زمین برای تمام بازدید کنندگان این سایت و انسانهای طبیعت دوست و بی ازار و به تمام موجودات کره خاکی مبارک باد، با دعای باران بیشتر.

 

مبایل قدیم 460

A combination of persian and American sciences and Technology Knowledge

 

بنام آنکه جان را زندگی داد

طبیعت را به جان پایندگی داد

خداوندی که حکمت بخش خاک است
کمینه بخشش اوجان پاک است
ای نام تو بهترین سراغاز بی نام تو نامه کی کنم باز.
MAHMOUD) OF.WATER.COM.FOUNDATION,ACCEPT ,ADVERTISING IN SITE AND ALSO WELCOME YOUR DONATION CASH TO CHARITABLE,PURPOSES FOR POOR PEOPLE IN THE WORLD BECAUSE OF

  CLIMATE CHANGE AND

SUSTAINABLE DEVELOPMENT AND WE GAVE STATISTICS TO SITE,JUST EMAIL.  JAFARIM1954@GMAIL.COM
mahmoud in office

IMG_20160405_114852

WORLD WATCH FROM FHASE OF  SCIENCES AND TECHNOLOGY AND RIGHT

from-water-to-life-1

نگاهی به جهان از منظر علوم وتکنولوژی و راستی. از سید محمود جعفری اداره کل منابع طبیعی }فارس. ترکیبی از دانش ایرانی  , امریکای. حضور علمی صحرای کابردی.

a

توجه ویژه:    از اب تا زندگی … به مسئولان محترم وزرات دفاع ایران استدعا داریم ( ۵ ) فروند هواپیمای اتش خاموش کن متناسب با اقلیم ایران برای مراتع وجنگلهای ایران خریداری یا کرایه نمایند که از واجبات است و ا تش سوزی از این تاریخ شروع می شود.همانند جنگ و جبران ناپذیر.

لطفا برای مشاهده عنوان کامل. مطالب ها) روی(عناوین مطلب ها ) کلیک نمایید.بعد از مطالعه با دقت این   preface   مقدمه  یا  سر اغاز.

به این ایه تفکر کنید.

AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان

‏ سوره انبیاء ایه ۱۶وَمَا خَلَقْنَا السَّمَاء وَالْأَرْضَ وَمَا بَیْنَهُمَا لَاعِبِینَ ‏

‏ما که آسمان و زمین و آنچه در میان آنها است برای بازی و شوخی نیافریده‌ایم ( و بیهوده و بی‌هدف ساخته و پرداخته نساخته‌ایم )انسان بادانش لذت می برد از این پیش گوی کلام خدا.

.‏ {حال- اگر دوست داری – منابع طبیعی (طبیعت) انواع منابع پایه واب و خاک و محیط زیست خود و مردم و و دنیا را ازار و بر باد ( مغز شوی و چپو کن) وبه بازی بگیر. چپو به لری یعنی چپاول}

AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
(کشاورزی که با دانش زمین کاشت زه هر تخمش هزاران دانه بر داشت. (دانش وعلم روز)

 نقشه راه توسعه :توسعه پایدار.

  Sustainable development  

راه ما از اب تا زندگی سواد ( دانش) اندشه   thought  ما را ه خدا و راستگوی و دروغ نگفتن و تظاهرنکردن و حقیقت و مهر در پیشانی داغ نکردن …راه ما راه نماز وافعی خواندن ایا معنی نماز وافعی میدانی یا فقط خم و راست می شوی و به مسجد وکلیسا می روی وهمه فکرت در ازار مکر و حیله و چپاولگری  looting   و باند بازی برای مردم است … راه ما راه دانستن امایش سرزمین وارائه دادن امار های دقیق ومعقول وگیج نکردن دولت مردان دنیا برای برنامه ریزی مدیرت منابع طبیعی پایدار و توجه به حفظ اب .خاک ومحیط زیست وغذا و شغل و امنیت و بهداشت ورفاه عمومی و سلامتی و ارامش و اسایش و شادی معقول و قبول داشتن تکنولوی نوین در راه توسعه برای انسانها و ازار ندان مردم و و ازادی بیان برای دلسوزان دین و جهان و وطن دوستان بی خطر… راه ما راه بکار بردن

spider mites mind)extremist religious people

 

تصویر مرتبط

استدلال   Reasoning   و   منطق   logic    برای برسی امور وقضاوتهای لازم وشستشو    نکردن brainwash   مغز انسانها برای خرابکاری وسودجوی خود… راه ما را جهان بینی ودوستی با دنیا بخصوص کشورهای اهل علم وتکنولوژی و پر منابع   و   باز شدن درهای گردشگری بیشتر برای تمام خارجیان و دشمن فرضی درست نکردن برای جامعه… راه ما را چپاول نکردن وبرباد ندان اموال مردم …راه ما راه اندیشه علمی    scientific   کابردی برای برنامه ریزی… راه ما را نداشتن غرور بی جا… را ه ما راه درک مطلب بوم شناسی و جامع شناسی و اقتصاد پایا…. راه ما راه ارزشیابی درست فنی برای خوب و بد شناسی و ارزش دادن به انسانهای با مهارت وصادق وسرمایه گذار و پرتلاش……. راه ما ندادن قرص سرگردان به انسانها در ادارات وشناسای این بیماران مردم ازار به مسئولان… راه ما راه بربادندادن خزانه مردم به کشورهای هیچ وپوج.بدست خود نهالی می نشانیم به پایش قطره ابی می چکانیم.

SKMBT_C45116022916180_0005

…اندیشه ما تجربه گذشته چراغ راه اینده ……اندیشه ما اندیشه نفرین و اموزش  به خوشک مغزهای تار عنکبوتی های

? people in the world(spider mites mind who are they

68513232187735496862.jpg11377966076420164926.jpeg;11377966076420164926.jpeg;

world grain production from boom to gloom

وَ جَعَلنا مِنَ الماءِ کُلَّ شَی­ءٍ حَیّ…  سوره مبارکه انبیاءایه۲۹ .از اب تا زندگی.

(غلات دنیا از (توسعه تا تاریکی)    boom to gloom   از   ابتدای کشاورزی تا   کنون.    لزوم  Necessity  مدیریت پایدار
Sustainable development    (دانش)  روز ریز از منظر   perspective   تغیر اقلیم    Climate change  و گرم شدن کره زمین   Global warming   و  تکنولوژی کشاورزی و دانش وبکار گیری اسفاده صحیح و  سالم از سموم وکودهای شیمیای   Technology,OF chemical fertilizers AND Pesticide Management   و  soil conservation  و pressurized irrigation  ابیاری تحت فشار Minimum tillage و   No-till farming  و روشهای کشاورزی حفاظتی وfarm management and leadership and Agricultural Development وگرسنگیHunger وبردگی Slavery ونداشتن دانش  And lack of knowledge و بوم شناسی    ECOLOGIST  و  جامع شناسی   SOCIOLOGY  و  اقتصاد پایا   DYNAMIC ECONOMY  و  دانستن علوم پزشکی   KNOWLEDGE OF MEDICAL SCIENCES  و   خدمات بهداشت    HEATH SERVICES (برای نیاز انسانها انسان شناسی     ANTHROPOLOGY) و حفاظت    PRESERVATION  منابع طبیعی    NATURAL RESOURCES وجمع اوری نزولات اسمانی        C
OLLECTING PRECIPITATION          به شیوه نوین  درهمین سایت ما مطلب داریم (چگونه اب باران را ذخیره کنیم ).    WATER HARVESTING   و  برداشت  ومهیا کردن اب برای استفاده گیاهان و جلوگیری از بیابانی شدن اراضی desertification   و برنامه ریزی برای استفاده بهینه از  LAND USE   اراضی  و  اب های ذخیره شده صدها سال قبل و برنامه ریزی در جهت کنترل سطح زیرکشت محصولات کشاورزی متشکل از باغات   Fruit production   و        غلات       Grain production    و  صیفی جات   Production of vegetables  و تولیدات دامی.

Animal Production  گوشتی با پر محصولترین گونه  Plant species  و ارقام Plant varieties  و  نژادها Genetic  و

  Introduced , drought  species  غیره and hardening of plants  و  انتخاب  بهترین گونه ها ونژادها وارقام خشکی وسرما پسند

مورد نیاز بشر برای راه برد   Strategy  تامین غذا  و بهترین زندگی  The human life AND HUMAN NEEDS    با توجه به موجودی اب وریزش نزولات اسمانی و  حفظ خاک وجلوگیری از فرسایش خاک. و و دانستن محیط زیست و رعایت محیط زیست و الوده نکردن   وووenvironmental ……..pollutionprotectionpolicy, studies protection agencyhazard,controlchanges resources وتوجه به مسائل زیست محیطی جو کره زمین و روی زمین.  EarthS و توجه به جمعیت تصاعدی  Over population

 

گلی خوش بوی در صحرا روزی رسید از دست استادی بدستم و غافلگیرم کرد و بگفت: بدبخت ملتی که امایش سرزمین برای کشور خود در کوتاه مدت ومیان مدت وطولانی مدت نداشته باشد…. و بد بختر از ان ملتی که برای توسعه پایدار مملکت خود و  برنامه واینده نگری نکند و خوش بخت تر از ان ملتی که خود را با غرور بی جا و بی سوادی (دانش) به کر گوشی بزند .وبرنامه کشور داری ومدیریت داری و امایش سرزمین وتوسعه پایدار و بهره برداری بهینه از سرزمین.و مدیریت پروری و اینده نگری  نداشته باشد. 


سوره حجر ایه ۲۲ در ذیل

«ما بادها را براى بارور ساختن (ابرها) فرستادیم، و از آسمان آبى نازل کردیم و شما را با آن سیراب ساختیم، در حالى که شما توانایى حفظ و نگهدارى آن را نداشتید»

89659895872686687424.jpg11377966076420164926.jpeg;04897361693906410924.jpg

80652190488455561389.jpg61880469944767850295.jpg01928029100283280648.jpg

08482608410493529956.jpg73578454184520366254.jpg96281372160172998532.jpg
58258813867277569166.jpg93910620691414278473.jpg00996903402806895919.jpg

پدیده های از دست بشر که جبران پذیر نیست وکمک جهانی وهم بستگی می طلبد.به امارهای

ذیل توجه کنید :بشر زمین را تغییر چهره داده است.

۱-  تخمین علمی زده می شود که در سال ۲۰۵۰حداقل ۲۰۰ میلیون نفر پناهنده اقلیمی داریم.یعنی بی ابی بی غذای بیکاری .وو

۲-   میانگین ۱۵ سال گذشته بالاترین  دمای کره زمین را دارا بوده ایم.

۳-    تغیر اب وهوای در سیبری و یخهای قطبی ودیگر مناطق دنیا در حال ذوب شدن و پیدیده گاز
متان و  ۲۰ برابر   بد تر از گاز کربن دی اکساید به مراتب وخیم تر کره زمین را تحدید می کند.

۴-   ۲۰ درصدجمعیت جهان ۸۰ درصد ار منابع را استفاده می نمایند.

۵-  هر روز ۵۰۰۰ نفر به علت ابهای الوده در جهان می می میرند.

۶-   یک میلیار نفر انسان در خطر گرسنگی در دنیا بسر می برند.

۷-    ۵۰ درصداز کل غلات تولیدی درجهان صرف حیوانات وسوختهای فسیلی می شود.

۱-۸=   ۴۰ در صد از اراضی جهان از اسیب نداشتن مدیریت زمین و وکشت در کشت بدون ایش بسر می برند.
۲-۸  =   ابیاری (tape dirp irrigation) تیپ یا نواری تحت فشار می تواند نعمت باشد و می تواند منابع اب را نابود کند زیرا اراضی نامسطح در شیبهای بالا مردم به زیر کشت  صیفیجات می برندسئوال است ایا این کشاورزان مالک ابهای ذخیره شده هزاران سال قبل می باشند یا بایستی در ان حق وقانون دیده شود.

۹-    ۵۰ درصد غذای تولیدی جهان تا به شکم انسان برسد در بین راه نابود می گردد.

۱۰-   هر ساله ۱۳ میلیون هکتار از جنگلهای جهان نابود می گردد.

۱۱-   یک سوم مناطق ماهی گیری جهان کاهش واین امار روز به روز وخیمتر می شود.

۱۲-    درصد قابل ملاحظه ای از گیاهان وحیوانات وحشی روز به روز در حال نابودی و انقراض ودر حال تحدید است.

۱۳-   بودجه ای که مخارج مسائل نظامی در دنیا می گردد  ۱۵  برابر از بودجه ای است که کمک به کشورهای فقیر ودر حال توسعه وجنگ وغیره می گردد.

۱۴ –     ۹ -میلیارد نفر جمعیت دنیا در حال زندگی و مشکلات زندگی از جمله بی غذای وبی کاری وبی سرپناهی و بی ماری ونداشتن اینده هر کسی به نحوی. وعده معدودی اموال میلیاردها نفر را به تاراج وچپاول می برند وبعد هم طلب کار می شوند پوست که نیست پوست سوسمار است.ایا راز بقا را دیده ای. وخود را بنده خدا می دانند.

۱۵-جنگ های خانمان سوز در کشورهای دنیا از جمله افریقای وسوریه وعراق وافغانستان واکراین منابع کشوری وانسانی را نابود کرده وانسان بخود نمی اید که کی است وچه می خواهد از این روزگار وفردا به خدا چه جواب خواهد داد.

 ۱۶-از سال ۱۹۷۸ میلادی ۷۵۰۰۰۰ کیلومتر مربع که می شود ۲۸۹۰۰۰ مایل مربع  در مناطق  جنگل های بارانی امازون در برزیل و کولومبیا و  پرو و بلووی و ونزوئلا و سرینیم و گوان  وگوینیا که همه انگلیسی انها در ذیل است که بزرگ ترین مناطق جنگلهای بارانی دنیا است چرا از بین رفته است.
Since 1978 over 750,000 square kilometers (289,000 square miles) of Amazon rainforest have been destroyed across Brazil, Peru, Colombia, Bolivia, Venezuela, Suriname, Guyana, and French Guiana. Why is Earth’s largest rainforest being destroyed?

۱۷- کشور( قطر) نه کلبه قطر- در این تاریخ در های بهترین دانشگاهای دنیا را  برای جوانان خود ودیگران به روی خود باز کرده است وبه سرعت پیش می رود. ایرا ن بیدار باش تا نهنگ تو را به ته اقیانوس نکشد. سوریه وعراف نمونه بارز.

۱۸٫   یک  —-فرار – فرار-    فرار   ۱۵۰    هزار    مغز     سالانه    از    ایر

۱-۸=   ۴۰ در صد از اراضی جهان از اسیب نداشتن مدیریت زمین و وکشت در کشت بدون ایش بسر می برند.
۲-۸  =   ابیاری (tape dirp irrigation) تیپ یا نواری تحت فشار می تواند نعمت باشد و می تواند منابع اب را نابود کند زیرا اراضی نامسطح در شیبهای بالا مردم به زیر کشت  صیفیجات می برندسئوال است ایا این کشاورزان مالک ابهای ذخیره شده هزاران سال قبل می باشند یا بایستی در ان حق وقانون دیده شود.

۱۹- اب اشامیدنی ایندگان را حفظ و نابود نکنیم. ایا میدانی که اب عمق ۱۰۰  تا عمق ۴۰۰ متر مربوط به چند صد یا هزار سال قبل است. کدام ریزش نزولات وچقدر و چرا  برداشت؟

۲۰- پوشش گیاهی( منابع طبیعی) ایندگان را حفظ و نابود نکنیم. متاسفانه چیزی دیگر نمانده است.گزارش است که در فارس برای ۱۰۰۰۰ هکتار منایع طبیعی جنگل مراتع وبیابان ما فقط ۲۰ قرقبان داریم.

۲۱-   محیط زیست را تعریف ان بدانیم و مسایل زیست محیطی را توجه و رعایت کنیم.
نتیجه . سید  گوید ای بشر خود را به کر گوشی بزن واز علم ودانش وهوشیاری  روزگار استفاده نکن وغرور نا بجا داشته باش تا نابود شوی وبعد هم بینداز به گردن دیگران. اینها چه کردنند انها چه کردنند وبه خود نگویم ما که بودیم  ما چه می خواستیم و ما چه کردیم و ما چه بکنیم.
لطفا.در گوگل بنویسید.   md-jafari.world-watch.of-water.com  برای این سایت جدید  سید محمود جعفری  سازمان جنگلها ,منابع طبیعی فارس . یا  ودیو های سید محمود جعفری و فیلم های کوتاه علمی وهشداری ودیگر مطالب اینجانب هم از انجا مطالعه و تماشا کنید درصورتی که ادرس کامل ملاحظه می شود و مطلب باز نمی شود با ادرس فوق یا (از اب تا زندگی ) که  هنوز فعال است بروید. صد در صد نتیجه خواهید گرفت.برای بهترین نتیجه دیدن ودیوها یا فیلم ها وقتی که فیلم امد زیر فیلم مربع دوم سمت چپ یا بعضی مناتورها سمت راست فیلم. که فلش  یا کمان به پایین است دانلود کلیک کنید..توجه این فیلم ها به نوشته ذیل اکتفا نکنید باید صدای فیلم گوش وملاحظه فرمایید.

و   —-اما-ما برای وصل کردن امدیم نی برای فصل کردن امدیم

50349247135711344830

(وَ أَرْسَلْنَا الرِّیاحَ لَواقِحَ فَأَنْزَلْنا مِنَ السَّماءِ ماءً فَأَسْقَیْناکُمُوهُ وَ ما أَنْتُمْ لَهُ بِخازِنِینَ)

قران کریم .سوره واقعه در ذیل. ایه  ۶۸تا۷۰  سید گوید ….پیامبر اسلام با زیبای تمام طوری قران را جمع بندی کرد که به پیروانش در تاریخ بگوید به تمام ادیان الهی وبشر بی ازار احترام خاص بگذارید.زیراخداوندمهربان است.
-۱- «آیا به آبى که مى‌نوشید اندیشیده‌اید؟! آیا شما آن را از ابر نازل کرده‌اید یا ما نازل مى‌کنیم؟! اگر مى‌خواستیم، این آب گوارا را تلخ و شور قرار مى‌دادیم، پس چرا شُکر نمى‌کنید؟!»
(به دست خود گیاهی می نشانیم به پایش قطره ابی می چکاینم)

۱–(أَفَرَأَیْتُمُ الْماءَ الَّذِی تَشْرَبُونَ أَأَنْتُمْ أَنْزَلْتُمُوهُ مِنَ الْمُزْنِ أَمْ نَحْنُ الْمُنْزِلُونَ لَوْ نَشاءُ جَعَلْناهُ أُجاجاً فَلَوْ لا تَشْکُرُونَ)(۶)
(این وب سایت هیج گونه ارتباطی حتی یک دانه جو با گروه سیاسی و ومذهبی داخل وخارج از کشور ندارد)
( وما بر اساس مقررات جمهوری اسلامی ایران هستم و   پذیرای هر گونه ارشاد سازنده می باشیم) لطفا برداشت منفی از این سایت نکنید زیرا گناهی بزرگ در تاریخ بجای خواهیدگذاشت.

کلبه دانش. (THE WORLD WATCH OF IRAN) نگاهی به جهان از جهاد گران قدیم و روز فارس) سایتی خود جوش و فعال در منابع طبیعی فارس اداره فنی جنگلکاری وجنگلداری..
همان سنگر سازان بی سنگر که اگر نبودند افتخار برای ایران و  سپاه وبسیج وارتش نبود. چون خود سنگر نداشتند. و انها داشتند. مگر فراموش کرده ای.

به راستی: ایا لحظه ای اندیشه کرده ای که چرا خداوند و حضرت محمد( ص) اخرین رسول خدا این همه از پامبران دیگر قبل از خود  در قران کریم برای بشریت( اینده) سخن  گفت وسوره های معدودی را با نام مبارک در قران کریم بجای گذاشت … شخصیت و هدف والای مبارک را اندیشیده اید……….که عرب های جاهلیت که حتی دختران خود زنده به گور می کردند و به رسول خدا  که به خدا شناسی و نیکی انها را هدایت می کرد می گفتند که مجنون است   ؟لطفا به اسلام  که اسلام را نشناخته ای دنیا را اسلام زده نکنیم.این پیامبر مبارک فقط نام اسلام را به زبان نیاورد.چرا به این همه  سوره و ایات در قران کریم اندیشه نمی کنی.

وخداوند به حضرت محمد رسول خدا( ص) اخرین رسول کتابهای اسمانی در سوره و ایه ها ی قران کریم به زبان ساده و.روان اینطور به شخص مبارک وحی کرد که ای رسول شما تنها رسول من نیستید واسلام هم تنها دین خدا نیست لیکن اصول تمام ادیان الهی یکی است وبه پیروانت هشدار ده که دستورات من را با علم دانش روز ترویج کنند.که مطالب قران تا بشری وجود داشته باشد هیچ وقت کهنه نمی شود وسید محمود گوید اگر یک( ایه) اوردید که بعد از هزاران سال کهنه شده باشد. در قران وجود ندارد. فارسی زبانان…  قران کریم را به فارسی مطالعه کنید( زیرا علمای اهل  علم با زحمت و دانش ساعت ها ان را ترجمه کرده اند) برای من وشما. کسی که زبان عربی کامل نمی داند از قران به زبان عربی نکته ای درک نمی کند. وبرداشت غلط می شود.از لغات و جمله ها.
(توجه کن که در دنیا ودر همین مملکت افرادی فرصت طلب که خود را به این حکومت همانند کنه پیوسته اند چه می گذرد) ایا گوش شنوای است برای دولت مردان با سواد.مدیریت ضعیف بخصوص کمبود قرقبان در سازمان جنگلها و کشور مشکلات اجتمای واقتصادی وتغییر اقلیم وازدیاد دام ومشکلات طرحهای مرتعداری وکمبود بارندگی ومشکلات پراکنش ان در کل کشور وضعیف شدن درختان بخصوص گونه های درختان بلوط در ۲۵ استان خارج از شمال وحمله سوسک چوبخوار  وپروانه برخوار وبیماری زغالی-چرا زاکرس می میرد در اینده.

b

خداوند  بی سوادان و پست طلبان و چپاول گران    خزانه مردم و منقاقان یزیدی.  سال ۱۳۸۵ و بعد. سیدمحمود در منابع طبیعی فارس را نخواهد بخشید. و افرادی حسود بی اطلاع و نابکار   ( ایا   معنی نابکار را می دانی) و بی اصل و نسب و سود جو که( دوره دیده مکاران بی سواد  نابکار بودند(؟.  که  و   به   انها  کمک کردند  لکه ننگی در پیشانی خود تا  ابد برای خود وخانواده خود باقی گذاشتند که خداوند   انها را به غذاب الهی گرفتار و تا ابد گرفتار خواهند شد به یقین زیرا ما از جدمان و اولاد انها واسطه خواسته ایم. و پرونده نک تک انها نزد خدا است .  و این قوم از نسل و نتیجه( ژن های) چنگیز خان مغول  و  اسکندر  و یزیدیان و ووو انهای که حضرت پیامبر  و حضرت فاطمه زهرا و حضرت علی واولاد ع و دانشمندان و علما  وخدمت گذاران واقعی مردم را به شیوه های  مختلف به شهادت رسانیدند. می باشند که  خدا  و حق  و تاریخ  انها را اداب خواهد کرد و بعضی کرده است تا کنون بقیه هم .صبر کن. ایا وقتی که این جمله ها را می بینی عذاب می کشی و رنگ رخسار تو زرد می شود اگر این چنین است تو از ان دسته ای که این شیر مادر پاک نبوده وبه ژن های بالا نگاه کن.

المنافقون ایه ۵-۷سوره مبارک

ای رسول تو از خدا بر منافقان امرزش بخواهی یا نخواهی به حالشان یکسان است
خدا هرگز انها را نمی بخشد که همانا قوم نابکار فاسق را خدا هیچ وقت به راه
سعادت هدایت نخواهد کرد و توجه کن به این سخنان در ذیل
دانشمندی می فرماید در قران کریم سوره یاسین ایه( ۶۹) که  به جریان نبوت اشاره می شودو تهمت‌های مشرکان به پیامبر حضرت محمد (ص) را رد می‌کند «وَمَا عَلَّمْنَاهُ الشِّعْرَ وَمَا یَنْبَغِی لَهُ إِنْ هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ وَقُرْآنٌ مُبِینٌ». در جریان نبوت مشرکان در مقاطع گوناگون یا قبائل گوناگون هر کدام به یک جهت به حضرت به دین حضرت به کتاب حضرت اهانت می‌کردند. برخی‌های می‌گفتند ساحر است، برخی می‌گفتند کاهن است برخی دیگر می‌گفتند مجنون است و دیگران می‌گفتند شاعر است
در مورد بی ادبی اینکه پیامبر(ص) مجنون است  سوره (ن ) ایه ۱ و ۲-برای اثبات عقل و عاقل بودن پیامبر قران به قلم قسم یاد می‌کند و می‌گوید«ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ مَا أَنْتَ بِنِعْمَهِ رَبِّکَ بِمَجْنُونٍ» اصلا ما بودیم که علم را به جهان آوردیم و قسم به علم، کتاب، به قلم و مکتوبات قلم تو مجنون نیستی. در مورد سحر و کهانت فرمود او ساحر نیست و کاهن نیست و آنچه آورده است حق است. که متاسفانه بسیاری از بشریت از حق چیزی نمی دانند ونمی خواهند هم بشنوند. زیرا انها در همه چیزاز  ناحقی سود می برند.

در آیه (۲۸) به بعد سوره طور خداوند می‌فرماید: «فَذَکِّرْ فَمَا أَنْتَ بِنِعْمَتِ رَبِّکَ بِکَاهِنٍ وَلَا مَجْنُونٍ أَمْ یَقُولُونَ شَاعِرٌ نَتَرَبَّصُ بِهِ رَیْبَ الْمَنُونِ قُلْ تَرَبَّصُوا فَإِنِّی مَعَکُمْ مِنَ الْمُتَرَبِّصِینَ؛ اى پیامبر ، اکنون که این حقایق را براى تو یادآورى کردیم، مردم را به فرجام کارشان تذکّر ده که تو به برکت نعمتى که پروردگارت به تو ارزانى داشته است کاهن و مجنون نیستى و نخواهى شد. بلکه مى‌گویند : محمّد شاعر است، ما اضطراب مرگ را بر او انتظار مى‌بریم. بگو: منتظر باشید که رویدادى درخور خویش در پیش خواهید داشت؛ من نیز مانند شما در انتظار آنم که عذابى از جانب خدا شما را فرا گیرد». سید محمود گوید مخلفان  ومنافقان اینجانب هم از نسل و  نتیجه همین قوم  و مکر وحیله همین قوم  نابکار   بودند و داشتند زیرا بی اصل و نسب و بی سواد و هرز   بودند.تذکر وتوجه بعضی از افراد از ابتدای ادرس سر فصل اینجانب برای تبلیغات خود استفاده مینمایند که این
این کار پسندیده نیست  ویک نوع فریب مردم است وگناه به دنبال دارد..لطفا اگر می خواهید ازمطالب استفاده نمایید ۱- ادرس دقیق  وکامل سایت و نوشته یا نوشته های اینجانب و مطلب مورد نظر هم استفاده و وجود داشته باشد  تا مردم بتوانند از انها استفاده نمایند.خواهشمند است که تمام افرادی که به ان شیوه گذشته  در بلاگفا وغیره  ویا md-jafari.of-water.com.استفاده و بکار برده اند سایت خود را پاک نمایند واز این تاریخ هم تکرار نشود دور از وقار شما است.md-jafari44.blogfa.) -بهمن ۱۳۹۳ و ازمدیرت محترم گوگل خواستداریم که اگر امکان باشد سایت اینگونه افراد را پاک نمایند زیرا پسندیده جهانی نیست.

خداوندا تو می دانی ما هر چه در توان داشتیم در طول خدمت   ۳۰   ساله با دانش    ۴۵    ساله صادقانه در اختیار مردم گذاشتیم و  لعنت  می فرستیم از ان تعداد بی خردان که قدر انسانهای با دانش را نمی دانند در این تاریخ.

SKMBT_C45116022916180_0005مهندس جعفری در حال اموزش.

صاحب نظر جامع شناسی   sociologists   گوید:کنار گذاشتن ادمها از زندگی خود   به معنی    تنفر   از انها نیست    بلکه به این معنی است   که شما برای خودتان احترام قائل می باشید.
صاحب نظران روانشناسی   psychologists   گوید: بسیاری از بد بختی های بشر از مغز ( خراب  بی سواد)   ان بشر است. چرا بسیاری از روستاهای ایران خالی از سکنه می گردد؟

08482608410493529956.jpg01928029100283280648.jpg08482608410493529956.jpg96281372160172998532.jpg

پدیده های از دست بشر که جبران پذیر نیست وکمک جهانی وهم بستگی می طلبد.به امارهای ذیل نگاه کنید.رفتار انسان زمین را تغییر جهره داده است واقعیت پذیر باشیم وهمانند کپک سر زیر برف نکنیم.ایندگان به ما نفرین می فرستند وحق خواهند داشت.

(خداوند در قران می فرماید اگر به گفته های من وفرشتگانم و پیامبرانم توجه نکنید ما نسلی را بر می اندازیم ونسل دیگری را می افرینیم) ایا به تاریخ توجه کرده ای که تا کنون دنیا و بشر چه سر گذشتی داشته است یا به بالش و صندلی تکیه داده ای ومغز خراب خود را حاکم  مردم  وجهان می دانی.هر انسان عمر مشخصی دارد وتاریخ ومردم در رابطه با رفتار وکردار وخدمات به بشریت قضاوت خواهند کرد.ایا فکر کرده ای که وقتی نام ما به زبان می اید و یا کنارقبر ما می گذرند چه در دل گویند؟

(ویژه خبر) ۵۵۰ شهر کشور ایران دچار بحران  کم ابی می باشند رئیس سازمان مدیرت بحران کشور اقای عباس نجار. روزنامه خبر جنوب ۲۲/فروردین ۱۳۹۴ ویقین داشته باشید به لحاظ تغیر اقلیم درجهان . ماه به ما وسال به سال اوضاع وخیمتر خواهد شد.

ان    گزارش بانک جهانی     روزنامه خبر   ۲۹ فروردین   ۱۳۹۴   چرا ؟جستجوی کار وبیکاری باز هم چرا؟ ایران چه چیزی کم دارد. باز هم چرا؟ این موارد باید نمایندگان مجلس پاسخ مردم بدهند. باز هم چرا؟
۱۸٫ دو —- هشدار مدیرتی اقتصادی ارامش اسایش: ایران به انقلاب تحولات برنامه مملکت داری و مدیرت پروری و پاک سازی نیروهای بی انضباط و بیسواد(نبود دانش حرفه) مرتبط  و متظاهر و مردم ازار وچپاولگر نیازمنداست و اگر این برنامه بزوی شروع نشود به یقین دود اول به چشم مسئولان کلان کشور خواهد رفت وتا کنون رفته است و بیشترخطر ناک وخطر ناک وخطر ناک است. تاریخ  وتحولات در کشورهای دیگر این چنین می گوید. ایا معنی قرص سرگردان( کارشناسان مریض) در ادارات را میدانی.؟
۱۸ .سه—–   برای دولت مردان با دانش . فرار مغز و اهمیت و ارزش دادن به انسانهای بادانش   (۴۳ )  درصد پژوهشگران ناساایرانی می باشند.
۱۹-Cities are the world’s future. Today, more than half of the global population—- 3.9 billion people—- are urban dwellers and that number is expected to double by 2050. Will the world invest in the physical and social infrastructure necessary for livable, equitable, and sustainable cities?
امروز نزدیک به ۴ جهار بیلیون نفر از جمعیت جهان ساکنیین شهرها می باشند که عشایر وروستاییان می بایست غذای انها و خود را تامین نمایند.از این جمعیت جهان بیش بینی می شود که در سال ۲۰۵۰ میلادی ساکنیین شهرها دو برابر می شود.تغییر اقلیم وبی ابی وبی شغلی ودها فاکتور دیگر پیامد این پیدیده است.وسئوال است ایا دنیا می تواند شالوده این زندگی شهرنشینی وسرمایه گذاری را به طریق انجام دهد که عادلانه ومتساوی برای توسعه پایدار باشد.

Nasa America

 حدود (۷۵ )مغز ایرانی. فیلم های سید محمود جعفری در اپارات را تماشا کنید.   تاریخ و  امام علی( ع ) در

 نهج البلاغه Nahj al-Balagha   امام علی (ع )  من به عموم مردم  توصیه می نمایم که سخنان امام علی (ع )یک بار مطالعه نمایند در گوگل اطلاعات بیشمار است  ودر کتاب  نهج البلاخه مبارک ان حضرت.
درخت بار علم نباشد بجز عمل             (  گر عمل )                   در تو نباشد درخت بی بری

می فرماید مملکتی که اطراف خودش انسانهای بی دانش  وفرصت طلب وچپاولگر بکار گیرد یعنی نه دین دارد نه برنامه مدیرتی و نه دانش دارد.  یعنی  دین  و دانش مدیریت پروری ندارد.   وبعد می فرماید:قدر هر کس به قدر همت اوست….. و راستگویی هرکس به قدر مروت اوست. ……وشجاعت هرکس به قدر حمیت اوست…… وعفت هر کس به قدر غیرت اوست.حضرت علی علیه السلام در سیره حکومتی خویش بسیار مراقب بودند تا افراد صالح و شایسته را برای اداره امور انتخاب کنند و کسانی را که لیاقت، شایستگی و برتری بیشتری نسبت به سایرین دارند، برای انجام مسئولیت برگزینند . آن حضرت هرگز اجازه نمی دادند والیان ناشایست بر مردم حکومت کنند; چنان که همه افرادی را که عثمان بر سر کار آورده بود، از کار برکنار نمودند و افرادی را که شایستگی کافی برای انجام مسئولیت داشتند، بر سر کار آوردند; زیرا آنان پست و مقام خود را یا به سبب اشرافیت و یا بازیهای سیاسی به دست آورده بودند . حتی خود معاویه را نیز که از سران قبیله قریش بود، از کار برکنار نمودند .حضرت علی علیه السلام اهتمام ویژه ای در انتخاب کارگزارانی شایسته و با کفایت داشت و افرادی را که از هر لحاظ لیاقت کافی برای اداره امور جامعه داشتند، به کار می گماشت، ولی پس از انتخاب، آنان را به حال خود وانمی گذاشت و به شیوه های گوناگون تلاش می کرد آنان را از افتادن در دام انحراف باز دارد .

آن حضرت در نامه ای که به مالک اشتر نوشته است، او را در مقابل حوادث و چگونگی حکومت چنین راهنمایی می کند .

«ای مالک، بدان من تو را به کشوری فرستادم که پیش از تو دولتهای عادل و ستمگری بر آن حکومت داشتند و مردم به کارهای تو همان گونه می نگرند که تو در امور زمامداران پیش از خود می نگری و هماره درباره تو همان خواهند گفت که تو درباره آنان می گفتی … . از گذشت خود آن مقدار به آنها عطا کن که دوست داری خداوند از عفوش به تو عنایت کند .

باید افرادی که درباره مردم عیب جوترند از تو دور باشند . در تصدیق سخن چینان شتاب نکن; زیرا آنان اگرچه در لباس ناصحان جلوه گر شوند، خیانت کارند . بخیل را در مشورت خود راه مده; زیرا تو را از احسان منصرف و از تهیدستی و فقر می ترساند … . با افراد باشخصیت و اصیل و خوش سابقه رابطه برقرار کن و پس از آن با مردم شجاع و سخاوتمند و افراد بزرگوار ; چراکه آنها مراکز نیکی اند . در میان مردم، برترین فرد نزد خداوند را برای قضاوت برگزین

آن حضرت همیشه به فرمانداران خود توصیه می نمود که افرادی خبره و متعهد و امین به عنوان بازرس به صورت آشکار و پنهان، کار عاملان و کارمندان حکومتی را مورد بررسی قرار دهند و آنچه را که مشاهده نموده اند، به فرمانداران گزارش دهند; چنان که به مالک اشتر چنین امر می فرمایند

«… ثم تفقد اعمالهم، وابعث العیون من اهل الصدق والوفاء علیهم، فان تعاهدک فی السر لامورهم حدوه لهم علی استعمال الامانه والرفق بالرعیه . و تحفظ من الاعوان، فان احد منهم بسط یده الی خیانه اجتمعت بها علیه عندک اخبار عیونک، اکتفیت بذلک شاهدا فبسطت علیه العقوبه فی بدنه و اخذته بما اصاب من عمله، ثم نصبته بمقام المذله و وسمته بالخیانه، و قلدته عار التهمه; (۱۶) کارهای آنان را زیر نظر بگیر و [برای آنان] ماموران مخفی راستگو و باوفا بگمار; زیرا مراقبت و بازرسی پنهانی امور آنان، سبب می شود که آنان به امانت داری و مدارای با مردم وادار شوند . اعوان و انصار خویش را سخت زیرنظر بگیر . اگر یکی از آنان به خیانت دست زد و گزارش ماموران مخفی تو به اتفاق آن را تایید کرد، به همین مقدار از شهادت بسنده کن و او را زیر تازیانه کیفر بگیر و آنچه به خاطر اعمالش به دست آورده از او بگیر و او را در جایگاه ذلت قرار ده و علامت خیانت بر او بگذار و طوق بدنامی به گردنش بیفکن .» .متاسفانه در این مملکت افرلادی که خیانت کارند مدت کوتاهی از این در بیرون می روند و از در دیگری وارد این چه تعریف دارد؟ ودیگر برنامه های مدیرتی ان حضرت.در ذیل

 تشویق درستکار و تنبیه خلافکار….حساب رسی کارگزاران…..مردمداری ومهرورزی…..توجه خاص به ضعفا وستم دیدگان…..انتقاد پذیری…….برابری در حقوق.

original_large-merry-chirstmas-present-sackبوی  باران  بوی سبزه    بوی خاک   …….  شاخه های  شسته باران ،گشته     پاک
عطر نرگس رقص باد….   نغمه شوق پرستو های شاد
خلوت گرم کبوترهای مست ……. نرم نرمک می رسد اینک بهار
خوش به حال روزگار….. خوش به حال چشمه ها ودشتها و مرغزار
خوش به حال دانه ها و سبزها و موریان……….. خوش به حال غنچه های نیمه باز میوها.
خوش به حال افتاب جان رسان…………. ای دریغ از ما اگر کامی نگیریم از بهار
گر نکوبی شیشه غم را به سنگ ………..      هفت رنگش می شود هفتاد رنگ

و فعلا شما هم به چپاولگران مال اندوزان و پست طلبان مکار بی مایه رابطه ای (اموال عمومی مردم و مظلوم وطن پرست)که روزنامه ها و بعضی از مسئولان متدین واقعی از دست انها خسته شده اند نفرین کنید که ما اعتقاد داریم گیرا خواهد بود زیرا تاریخ  این چنین گوید.

کورش هخامنشی چه می گوید.Cyrus the Great

22961555010164428377.jpg90259121787098024028.jpg

ای ایرانی مسلمان که به ظلمی که  در تاریخ به اجداد حسین و حسین( ع) و اولاد او  ومظلومان دنیاشد همیشه می گری- اگر گریه تو واقعی است تو  به  این  گفته های ذیل هم  توجه کن. شاید به خود ای و با نکته ای زندگی تو  دگرگون و رو به راستی و نیکی رود.
ایران به دو   رویداد  , historical  events پیوند خورده است وهیج زمان جدا شدنی نبوده و نخواهدشد.۱-تاریخ حکو متهای گذشته وکردار ورفتار انها۲- نشکیل-مذهب شیعه: علی واولادمبارک او( ع ) و هر کس در حهان هستی تلاش کند که این دو را از بین ببرد ناموق خواهد بود .زیرا باور است و در ژن ورگها پیوند خورده است.پس روحانیون متدین روشن فکر و وافعی هم در این میان پیوند خورده اند ومردم هم خوب بد را تشخیص می دهندو کاری کنیم که اینده مردمی وخدای در ان باشد.لیکن در کنار مردم عادی که بنشینی قضاوت چه نیک وچه بد به زبان می اید.

این منم کوروش  Cyrus the Great  پسر ماندانا و کمبوجیه، پادشاه پهناورترین سرزمین‌های آدمی، از بلندی‌های پارس تا بابل بزرگ.

۱-که جز آزادی   آواز دیگری نیاموخته‌ام    و   آواز دیگری نخواهم آموخت.
۲-هشدارتان می‌دهم او که به کشتن آزادی بیاید -هرگز از هوای( اهورا )خداوند بزرگ خوشبو نخواهد شد. بخشوده نخواهد شد. بزرگ نخواهد شد. پند و   اندر از کتابهای اسمانی بگیر.
این سخن من است.

۳-من به یقین و عدالت باور دارم.
۴-من زندگی‌ها خواهم ساخت،
۴-خوشی‌های بسیار خواهم آورد،
۵-و ملتم را سربلند ساحت زمین خواهم کرد.
۶-زیرا شادمانی او شادمانی من است. سلوک سربازان من سلوک پارسیان سرزمین من است.
۷-ما برای آزادی مردمان آمده‌ایم،
۸-تباهی و تیرگی از ما نیست،
۹-وحشت و شقاوت از ما نیست،
۱۰-تازیانه و تجاوز از ما نیست،
۱۱-ما آورندگان آزادی مردمان هستیم.
۱۲-تنها ترانه و شادمانی باشد. همین و دیگر هیچ…
۱۳-این فرمان من و فرمان فرشتگان زمین است.فرشتگان وپیامبران و انسانهای نیک
۱۴-من پیام‌آور امید و شادمانی را دوست می‌دارم. دانش خدا شناسی ودانشمندان
۱۵-پیروزی باد بر سکون سایه را دوست می‌دارم، وزیدن زنده گندم زاران را دوست می‌دارم، خنیاگران و گهواره بانان را دوست می‌دارم، خلقت خداوند و مهارت.
۱۶-محبت مردمان و آزادی آوازشان را دوست می‌دارم. پند و ندرزاز کتابهای اسمانی
3
۱۷-من راستی و درستی را دوست می‌دارم.    گفتار نیک پندارنیک وکردار نیک که همه در قران کریم وکتابهای اسمانی دیگر  اصل است
۱۸-پس ای ستم‌دیدگان فراوانی و خوشی‌هایتان بسیار باد،    خداوند  وزمان انتقام خواهدگرفت به مردم ستمگر.
۱۹-فرزندان برومند و برکت نانتان با دانش روز وتوسعه پایدار برنامه ریزی کن.    و    دراین دنیا طوری رفتار کنید که فرزندانتان به شما افتخار کنند. از سرداران بزرگ ایران زمین.
ایران با نگاهی دیگر .پایدار.

11377966076420164926.jpeg;52394606265856908266_thumb89659895872686687424.jpg

توانا بود هر که دانا بود

,A combination of persian and American sciences and Technology for 45 Knowledge and co-workers

ادامه دارد.

Top